Област Кюстендил // Община Кюстендил

• Създадена на: 23.08.2011
  • от Boyan Milushev
  • 9 гласа ЗА

Аз съм ЗА: Аз съм ЗА висока избирателна активност

Високата избирателна активност е много важна. Така управлението се определя от по-голяма част от хората и има много по-представителен характер. Най-често не гласуват младите хора, на които им е "писнало", обезверени са и не вярват, че нещо може да се промени.
Имам чувството и все повече се убеждавам в това, че политическата класа от годините на прехода е водила целенасочена политика за объркване и обезверяване на хората, примесена с разбиване на образователната система. По този начин те си осигуряват нищожна избирателна активност и по-лесно манипулиране на резултатите, чрез методи известни на всички. Колкото повече хора гласуват, толкова повече намалява тежестта на манипулирания вот.

Ако си ЗА - Гласувай!

9 гласа ЗА до момента

• Хората трябва да разберат, че дори да не отидат до избирателната секция, дават гласа си. И биват управлявани от хора, които косвено са избрали.

• Mladite hora sa zad GERB, ne ostavqite romite da izbirat koi da ni ypravlqva.

• Не трябва да се слагат хората под общ знаменател. Всички сме наясно с порочните практики и това да дадеш гласа си е един от начините, тези практики да отслабнат (или поне тяхното влияние).

• Нека гласуваме !!! Нека младите направят разликата !!!

• Всички сме за демокрация, но иначе "абе не ми пука, няма да гласувам". Така не става. Именно гласуването е инструментът на демокрацията. С нихилизъм и апатия го докарахме до тук. Важно е да се гласува.

* задължителни полета

1+7 =