Област София // Община Ст. община

Аз съм ЗА: Аз съм "ЗА" абсолютна победа на ГЕРБ на изборите!

Убеден съм, че отново ще спечелим изборите с мнозинсвто, макър че играят всички срещу нас! Въпреки че се обединиха и действат задкулисно довчеращни политически врагове, а днес водят тайни преговори само и само да спечелят на всяка цена, няма да им минат номерата, защото народа ги разбра кой колко струва и омръзнаха на всички! Знам, че хората ще подкрепят ГЕРБ, защото виждат как се строи успешно нещо ново и сигурно въху руините на комунизма! Аз съм "ЗА" тотална победа на ГЕРБ! И вярвам, че ще ги преборим отново!

Ако си ЗА - Гласувай!

139 гласа ЗА до момента

• Не разбирам много от политика, но не ми харесва кой знае политиката на Герб. Ако не гласуваме за Герб, кой ще дойде на тяхно място ?
      Кажете ми кой ?
      Най-добрият избор е Герб, инак ще затънем в пълна мизерия.

• Правилно разсъждавате господин Милев ---ЗА

• Напълно съм "ЗА".
      Работи се с пълна пара, направи се много през последните две години, толкова колкото може би за останалите двадесет не е направено.
      Сецна се организираната престъпност, извадиха се паразитите от управлението, изгражда се инфраструктура, подобрението е значително.
      София е все по-чиста и зелена.Облекчи се трафика, въздуха се подобри а след пускането на втория лъч на метрото още повече. Посоката е правилна. Има неща,който трябва да се случат за който се иска време.
      Положени са основите за изграждане на една стабилна държава , ниски данъци, и бизнес климат и усвояемост на еврофондовете.Това е верния път,колкото по-бързо хората го осъзнаят, толкова по-бързо живота ни ще стане по-добър на всички българи.

• Само Герб,инъче видяхме докъде стигнахме преди тях,просто като си помисля и ми става лошо от онези боклуци.

* задължителни полета

4+6 =