Област София // Община Ст. община

Аз съм ЗА: Аз съм "ЗА" абсолютна победа на ГЕРБ на изборите!

Убеден съм, че отново ще спечелим изборите с мнозинсвто, макър че играят всички срещу нас! Въпреки че се обединиха и действат задкулисно довчеращни политически врагове, а днес водят тайни преговори само и само да спечелят на всяка цена, няма да им минат номерата, защото народа ги разбра кой колко струва и омръзнаха на всички! Знам, че хората ще подкрепят ГЕРБ, защото виждат как се строи успешно нещо ново и сигурно въху руините на комунизма! Аз съм "ЗА" тотална победа на ГЕРБ! И вярвам, че ще ги преборим отново!

Ако си ЗА - Гласувай!

139 гласа ЗА до момента

• Ima oshte mnogo kakvo da se jelae, no za da se podobrqt znachitelno neshtata, trqbva da delegirame na GERB min 7-8 godini upravlenie, za da prodaljat zapocnatoto, zashtoto posokata e pravilna. Samo im pojelavam postepenno da uvelichavat skorostta, zashtoto formulata e qsna S=v.t, patqt e raven na skorostta po vremeto.

• Не съм член на Герб, но съм абсолютно За победа и то пълна за да има пълно мнозинство, а не постоянно да ги спъват разни кавали.

• И аз съм за, но трябва още много да се работи, защото ако в София нещата са наред, то в провинцията, не навсякъде кандидатите са изявени личности и с качества. Трябва още много работа.....

* задължителни полета

4+8 =