Област София // Община Ст. община

Аз съм ЗА: Аз съм "ЗА" абсолютна победа на ГЕРБ на изборите!

Убеден съм, че отново ще спечелим изборите с мнозинсвто, макър че играят всички срещу нас! Въпреки че се обединиха и действат задкулисно довчеращни политически врагове, а днес водят тайни преговори само и само да спечелят на всяка цена, няма да им минат номерата, защото народа ги разбра кой колко струва и омръзнаха на всички! Знам, че хората ще подкрепят ГЕРБ, защото виждат как се строи успешно нещо ново и сигурно въху руините на комунизма! Аз съм "ЗА" тотална победа на ГЕРБ! И вярвам, че ще ги преборим отново!

Ако си ЗА - Гласувай!

139 гласа ЗА до момента

• Ще спечелим, защото се виждат усилията на управляващите във всички сектори и защото се вижда това, което се прави в София! ЗА Йорданка Фандъкова и ЗА Президент от ГЕРБ!

• И аз съм за победа на ГЕРБ ,но не и на всяка цена.Дано да греша,но според мен подкрепата за Йордан Лечков ще им изиграе лоша шега след като неговите действия по проекта за водния цикал на Сливен стигнаха и до Европейската комисия

• @Николай Георгиев и къде по-точно бяхме свидетели на "- правилно и адекватно действаща правосъдна система;" ? Толкова много босове има, срещу които се водят дела.. Да има осъдени? Няма. Това определено НЕ Е АДЕКВАТНО ДЕЙСТВАЩА ПРАВОСЪДНА СИСТЕМА! Иначе принципно съм съгласен с останалите твърдения.
      @Елена Атанасова кметицата ни е просто невероятна! Наистина шапка и свалям за нещата, които направи за София! Надявам се пак да спечели изборите! :)

• Аз съм ЗА! Политическа партия ГЕРБ е безспорната СИЛА,единствената,която води до правилно развитие,до силен прогрес,до качествени резултати.Аз вярвам,че хората в страната ни виждат и знаят колко постижения и колко успехи са ФАКТ! В ГЕРБ се мисли за НАРОДА! В ГЕРБ се работи ЗА НАРОДА! Тази е СИЛАТА,която заслужава победа,абсолютната победа!

* задължителни полета

3+9 =