Област София // Община Ст. община

Аз съм ЗА: Аз съм "ЗА" абсолютна победа на ГЕРБ на изборите!

Убеден съм, че отново ще спечелим изборите с мнозинсвто, макър че играят всички срещу нас! Въпреки че се обединиха и действат задкулисно довчеращни политически врагове, а днес водят тайни преговори само и само да спечелят на всяка цена, няма да им минат номерата, защото народа ги разбра кой колко струва и омръзнаха на всички! Знам, че хората ще подкрепят ГЕРБ, защото виждат как се строи успешно нещо ново и сигурно въху руините на комунизма! Аз съм "ЗА" тотална победа на ГЕРБ! И вярвам, че ще ги преборим отново!

Ако си ЗА - Гласувай!

139 гласа ЗА до момента

• Напълно съм за Работи се в правилната посока Всички ние можем да помогнем като заработим по-усърдно и се отърсим от лошите мисли за другите Успяват тези, които работят Да не позволяваме да се завърти отново колелото на примирението

• за! Защото вървим в правилната посока и не бива да позволимвръщане назад!

• Аз съм ЗА:
      - първото правителство, което прави нещо, а не бездейства безкрайно;
      - изграждането на инфраструктура;
      - въвеждане на строги правила за всички, които са на пазара;
      - правилно и адекватно действаща правосъдна система;
      - достъпна среда за хората в неравностойно положение;
      - сигурност и спокойствие за гражданите на Републиката;
      - търсене на наказателна отговорност от всички ГРАБИТЕЛИ управлявяли страната от 1989 до 2009 година;
      - работещото правителство управлявано от г-н Бойко Борисов.

• убедено за ,пълна победа на изборите,а на следващите парламентарни -ДСБ и РЗС извън парламента.ДПС с 4-ма депутата( без Доган )аБСП с 6-ма ( без Станишев )

• Отново ще бъдем победители, защото столичният кмет си върши работата, София е по - чиста, по - зелена, подобрява се инфраструктурата, строят се и се ремонтират детски градини и училища. Продължава се строителството на метро. За всичко, което се прави и ще се прави е необходимо време и средства за един мандат е невъзможно да се случи всичко, което е затлачвано с години. Ще спечелим и президентските избори, защото това, което прави правителството никое правителство в най - новата история на България не е направило.

* задължителни полета

2+6 =