Област София // Община Ст. община

• Създадена на: 17.08.2011
  • от Ani Tsankova
  • 80 гласа ЗА

Аз съм ЗА: Аз съм за улици без дупки НАЙ-НАКРАЯ!!!

Аз си плащам данъците, винетките, таксите и акцизите и искам вече да видя за какво си плащам. Искам резултати! Това касае нашата безопасност, нашите нерви и нашите коли, респективно пари. Аз съм за улици без дупки!

Ако си ЗА - Гласувай!

80 гласа ЗА до момента

• Здравей, Ани!
      Напълно права си за дупките, но виж и фактите: 20 години - 20 км. магистрали. Златното огледало в Кърджали - 80 милиона лева. Златния път на Цанков камък - най скъпият път в Европа, а вече и се руши. Белене - 1 милиард в дупката. Тава са дупките с главно Д, к.в които потъваха парите на българите. Борисов, Фандъкова и ГЕРБ - 150 км. магистрали за 2 години, метрото, околовръстното, Брюксел, следват Струма, Калотина, Хемус, Черно море, пречиствателните станции. Нека почнем от голямата инфраструктура, след това ще оправим и кварталните улици :) В София наистина се строи - детски градини, паркове, Ломско шосе, метрото, велоалеите,сега започва строежа на няколко естакади. Иди в новия Южен парк и кажи "Здравей София"! Всичко зависи от нас.

• Споделям мнението на Мартин Стоянов. Воля има. Прави се възможното. Вярвам, че нещата ще се случат.

• ЗА!!! Колко ПТП-та са станали за да избегнат шофьорите дупките /защото ремонта на кола след дупка е една работна заплата, но не минимална/.

* задължителни полета

1+7 =