Област София // Община Ст. община

• Създадена на: 17.08.2011
  • от Ani Tsankova
  • 80 гласа ЗА

Аз съм ЗА: Аз съм за улици без дупки НАЙ-НАКРАЯ!!!

Аз си плащам данъците, винетките, таксите и акцизите и искам вече да видя за какво си плащам. Искам резултати! Това касае нашата безопасност, нашите нерви и нашите коли, респективно пари. Аз съм за улици без дупки!

Ако си ЗА - Гласувай!

80 гласа ЗА до момента

• АЗ СЪМ ЗА !!

• Напълно съм съгласен с написаното по-горе.Дупките са вече към 30% от общата площ на улицата, и бордовете им са по 10см, което както се сещате къса гуми ако случайно попаднеш в тях

• за- Напълно съм съгласен с написаното по-горе.Дупките са вече към 30% от общата площ на улицата, и бордовете им са по 10см, което както се сещате къса гуми ако случайно попаднеш в тях

• Аз също съм ЗА и трябва да се обърне внимание и да се вземат мерки .

• Аз също съм за улици без дупки-изпочупихме си колите. Данъка на колата ми е близо двеста лева - и го плащам ежегодно , а улицата по която всяка сутрин излизам за работа не е правена от години-питам - КЪДЕ ОТИВАТ ВСИЧКИ ТЕЗИ МЕСТНИ ДАНЪЦИ И ТАКСИ ? - въпроса ми е риторичен. Надеждата умира последна - все пак в навечерието на изборите ще сме свидетели на скоростни ремонти по уличната мрежа - и за напред да не е само преди избори.

* задължителни полета

3+7 =