Област София // Община Ст. община

• Създадена на: 17.08.2011
  • от Ani Tsankova
  • 80 гласа ЗА

Аз съм ЗА: Аз съм за улици без дупки НАЙ-НАКРАЯ!!!

Аз си плащам данъците, винетките, таксите и акцизите и искам вече да видя за какво си плащам. Искам резултати! Това касае нашата безопасност, нашите нерви и нашите коли, респективно пари. Аз съм за улици без дупки!

Ако си ЗА - Гласувай!

80 гласа ЗА до момента

• В "елитния" квартал "Павлово", намиращ се под елитния район"Витоша", няма една читава вътрешна улица, не свети една улична лампа и ходат кучета и безчинстват нощно време! Няма да ви казвам дали улиците се почистват зимно време от сняг, а да не говорим за лятно миене. Е те така са нещата, а данъците са ни весели!

• Улиците и всичко останало ни е наследството от 20 години налучкване на пътя и кръшкане от правилата. Сега точно в кризата правителството показа, че всичко е въпрос на желание за работа и контрол, а не само на пари.

• И не само да запълват дупките (и след снега да се отварят двойно по-големи), а трябва да се ремонтират всички улици изцяло и не само централните, а всички. Защото и ние, които живеем в малките улички плащаме данъци.

• До Добромир Кожухаров

"Естествено, че съм ЗА. Проблемън е дали сегашната кметска управа може да се справи с тях? Според мен, не. Писна ми да слушам оправдания с предишните. Тях ги знаем. Те са корумпирани, лъжливи, крадливи. Въпросът е защо сегашното управление нищо не прави по този въпрос."

Здравейте, Добромир!

Съгласен съм с първата част от коментара Ви по темата, но не и с това, че Столична община не прави нищо по въпроса със запълването на дупките...
      Въобще нямам никакво намерение да оправдавам когото и да било, но определено имам възможността да обикалям из цяла София и виждам как вече дори и в малките улички навлиза пътно-строителна техника. Единствената разлика от ситуацията, която беше при предните правителства (защото не може да се отрече, че и те са запълвали дупки-разбира се не колкото ни се иска, но все пак са го правили) е, че в момента се гарантира качество на извършваните ремонти на пътищата-нещо, което преди не се изискваше.
      Не знам защо сте толкова категоричен в изказването си, отдавам го по-скоро на това, че гледате само уличката пред вас, но наистина се прави нещо по въпроса и то не може да бъде отречено с лека ръка!!!

• В момента улицата около мястото където живея редовно се асфалтира- дупките по-точно. Много съм доволен въпреки че има още много да се желае, това е нещо от което имахме крещяща нужда, така че столична община трябва да продължава в същия дух и когато спрат да дават луди пари за метрото, първата им работа е да оправят улиците и тротоарите до край. Сигурен съм че така ще си осигурят пожизнено любовта на избирателите.

• В момента например текат текущи ремонти и се асфалтират и доста вътрешно квартлани улици, първо бяха изкърпени големите булеварди с масов градски транспорт, и сега са наред по малките улици. Кърпят постоянно, можете да следите ремонтните дейности по райони и улици на сайта на Столична община: http://sofia.bg/pressecentre/press.asp?open=16&sub_open=56953&nxt=0

* задължителни полета

4+7 =