Област Бургас // Община Бургас

• Създадена на: 08.10.2011
  • от Dora Dimitrova
  • 6 гласа ЗА

Аз съм ЗА: Между 45 - 55 години

Мили приятели здравейте! Ще ми кажи ли някой защо никой работодател не взема на работа независимо от образование и ценз жени между 45 и 55 години - навсякъде ограничение на възрастта до максимум 40 г или пенсионери за да не плащат осигуровки Какво да правим НИЕ - според мен СРЕДНАТА ВЪЗРАСТ На всички работодатели искам да кажа и гарантирам - НИЕ СМЕ МНОГО ПО ОТГОВОРНИ - СТАРАТЕЛНИ - ДИСЦИПЛИНИРАНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ХАЙДЕ МИЛИ ПРИЯТЕЛИ И НИЕ ИСКАМЕ ДА РАБОТИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако си ЗА - Гласувай!

6 гласа ЗА до момента

• Докато човек не е навършил пенсионна възраст е срамота да има такива ограничения! Да не говорим, че хората, които СА или достигат тази възраст... са едно друго поколение - научено, грамотно, знаещо! Казва го човек, който е далеч от тази възраст, но виждам какво е сегашното поколение ...

• това ограничение е срамота, това трябва да се промени

• Отговорът е прост-защото,хората с по-ниска възраст по -малко си знаят правата,по-малко познават законите,с по-малък личен и професионален опит са,което улеснява работодателите в прецакването....тези от посочената възраст /45-55г./в определени случаи,тъй като са грамотни,знаещи, отговорни и още много други актуални за длъжността качества,може да се окажат сериозна конкуренция за мястото на шефа....Има и още много причини....
      Жалкото е,че няма законова защита срещу дискриминацията при назнававане на кадри в тази възрастова граница...

• на това му се вика експлоатация. 1610год В Америка са му викали робовладелчество. Без права, без умисъл. За това ще гласувам винаги за ГЕРБ има промяна там има визия за просперитет.

* задължителни полета

2+7 =